BP Třebíč

Běžecké osobnosti:

Petr Hubáček ml.

10.4.2016
V neděli 10. dubna pokračoval pohár třetím závodem v Novém Městě na Moravě. Na start závodu se ve všech věkových kategorií postavilo 143 běžců. Do boje o body do pohárové soutěže se zapojilo 38 běžců.
V kategorii mladších žákyň zvítězila opět Natálie Kováčová. Na druhém místě doběhla Jana Šimůnková a třetí Simona Dubová. V kategorii starších žákyň zvítězila Andrea Němcová před Lucií Urbanovou a Martou Slonkovou. V mladších žácích i ve třetím závodě zvítězil Petr Vokoun před Adamem Trojanem a Pavlem Dolákem. Ve starších žácích zvítězil opět Jiří Kabrda před Václavem Holcmanem a Jakubem Kovalčíkem.
3.4.2016
V sobotu 2. dubna pokračoval pohár druhým závodem v Pacově. Na start závodu se ve všech věkových kategorií postavilo 180 běžců. Do boje o body do pohárové soutěže se zapojilo 41 běžců.
V kategorii mladších žákyň si upevnila vítězstvím vedení Natálie Kováčová. Také v mladších žácích zvítězil i v druhém závodě Petr Vokoun. Ve starších žácích zvítězil také vítěz z Třebíče Jiří Kabrda. Jedině v kategorii starších žákyň si pro své premiérové vítězství doběhla Andrea Němcová.
20.3.2016
V sobotu 19. března se v Třebíči uskutečnil první závod Běžeckého poháru mládeže. Na start závodu se ve všech věkových kategorií postavilo 178 běžců. Do boje o první body do pohárové soutěže se zapojilo 61 běžců.
V kategorii mladších žákyň si pro jasné vítězství doběhla Natálie Kováčová před Simonou Dubovou a Mirkou Váňovou.
Mezi mladšími žáky se z vítězství radoval Petr Vokoun před Adamem Trojanem a Šimonem Kneslíkem. Starší žákyně vyhrála Patricie Šaclová před Anetou Vomelovou a Andreou Němcovou. Velmi početné pole závodníků bojovalo o vítězství mezi staršími žáky. Nakonec se z vítězství radoval Jiří Kabrda před Václavem Holcmanem a Jakubem Kovalčíkem.