2. Kováčová (HBROD) 38
3. Váňová (JIHLA) 33

22.10.2017
V Jihlavě skončil krajský přebor v přespolním běhu.

V sobotu 21. října se v Jihlavě konal krajský přebor v přespolním běhu. Celkem se závodu zúčastnilo 149 běžců. V krajském přeboru pak startovalo 52 atletů.
Mezi mladšími žáky si pro vítězství doběhl Adam Trojan. Mladší žákyně vyhrála Julie Machovcová. Ve starších žácích první cílem proběhl Ivo Březka. Ve stejné kategorii žákyň si pro vítězství doběhla Andrea Němcová. Mezi dorostenkami kralovala Věra Podrábská, mezi muži zvítězil Jan Trutna a mezi ženami Lucie Pertlíková. V dorostencích titul nebyl udělen, protože se zúčastnili pouze dva závodníci.

dorostenky
1. Podrábská (VELME) 9:57, 2. Jonášová T. (SPTRE) 10:42, 3. Jonášová S. (SPTRE) 11:28
ženy
1. Pertlíková (JIHLA) 15:09, 2. Marešová (JIHLA) 17:07, 3. Krbicová (JIHLA) 18:17