2. Markéta Plzáková
3. Veronika Střešňáková

15.4.2018
Vítězi běhu O pohár století se stali Hnilo a Adamcová.

V sobotu 14. dubna pořádal oddíl TJ Slavoj BANES Pacov běh O pohár století. Na start závodu ve všech kategoriích se postavilo 166 běžců. V Běžeckém poháru mládeže se zúčastnilo 34 dětí.
Vítězem hlavní kategorie se stal Zdeněk Hnilo z pořádajícího oddílu. Na druhém místě doběhl Petr Zimola a třetí Michal Starý.
V kategorii žen si pro vítězství doběhla Andrea Adamcová před Petrou Kincovou a Blankou Zavadilovou.
Mezi dorostenci zvítězil Bohuslav Žáček před Matyášem Součkem a Dominikem Přibylem. V dorostenkách proběhla cílem první Andrea Němcová před Eliškou Malouškovou a Barborou Vaňkovou.
Ve starším žactvu si třetí vítězství v poháru připsali Petr Vokoun a Natálie Kováčová. V mladších žácích si zlatou medaili vybojovali Mikuláš Dreisig a Julie Machovcová.
V přípravkách v jednotlivých kategoriích zvítězili Klára Vavřinová, Jan Machotka, Markéta Šlapalová a Jan Morava.