Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow Atletika Jemnice
arrow Atletika Okříšky
arrow SK Bystřice n. P.




 


7.6.2018
Konečná nominace na mezikrajové utkání.

V neděli 17. června v Jihlavě
Vedoucí výpravy:  Vratislav Fišera
Hlavní trenér:       Jiří Kliner
Trenéři:               Petr Veleba
                         Radek Vítovský
Sraz:         v 9 hodin na tribuně stadionu
Doprava:    zajišťují oddíly, bude proplacena

černá barva - vybraní závodníci
modrá barva - náhradníci
červená barva - nevybraní závodníci
 
disciplína  st. žáci oddíl
60 m Ondřej Veselý SPTRE
60 m Matouš Budig NMNM
300 m Ondřej Veselý SPTRE
300 m Milan Rybnikář SPTRE
1500 m Petr Vokoun VELME
1500 m Jonáš Jungwirth JIHLA
100 př Matouš Budig NMNM
100 př Patrik Vlasák SPTRE
výška Petr Pekárek SPTRE
výška Adam Havlíček SPTRE
dálka Jakub Vichr PACOV
dálka Daniel Tesař JEMNI
koule Vít Kotrba PACOV
koule Jakub Novák JEMNI
disk Tomáš Novák JEMNI
disk Matyáš Svoboda JIHLA
oštěp Tomáš Vincenc HUMPO
oštěp Adam Havlíček SPTRE
4 x 60 m Ondřej Veselý SPTRE
4 x 60 m Daniel Tesař JEMNI
4 x 60 m Michal Krátký SPTRE
4 x 60 m Patrik Vlasák SPTRE
4 x 300 m Matouš Budig NMMOR
4 x 300 m Adam Havlíček SPTRE
     
disciplína st. žákyně oddíl
60 m Martina Achcenitová JIHLA
60 m Šárka Aubrechtová HBROD
300m Simona Dubová JIHLA
300m Zuzana Rašovská VELME
800 m Natálie Kováčová HBROD
800 m Věra Podrábská VELME
100 př Pavla Kosielská SPTRE
100 př Natálie Kováčová HBROD
výška Lucie Vyhnálková NMNM
výška Monika Pisková ATOKR
dálka Pavla Kosielská SPTRE
dálka Simona Dubová JIHLA
koule Tereza Škarková  JIHLA
koule Andrea Zelníčková SPTRE
disk Eva Remešová JIHLA
disk Andrea Zelníčková SPTRE
oštěp Tereza Škarková  JIHLA
oštěp Tereza Lišková VELME
4 x 60 m Pavla Kosielská SPTRE
4 x 60 m Šárka Aubrechtová HBROD
4 x 60 m Martina Achcenitová JIHLA
4 x 60 m Zuzana Rašovská VELME
4 x 300 m Veronika Střešňáková NMMOR
4 x 300 m Ester Dvořáková SPTRE

Propozice najdete zde.

                                                       Vratislav Fišera