Běžecké osobnosti:

Petr Hubáček ml.

19.10.2019
V sobotu 19
. října se v Jihlavě konal závěrečný závod Běžeckého poháru mládeže. Na start v kategoriích běžeckého poháru startovalo 54 atletů.
V jednotlivých kategoriích zvítězili Mikuláš Dreisig, Eva Navrátilová, Pavel Dolák a Julie Machovcová.

13.10.2019
V sobotu 12
. října se v Jemnici konal pátý závod Běžeckého poháru mládeže. Na start všech kategorií se postavilo 52 běžců. V kategoriích běžeckého poháru startovalo 21 atletů.
V jednotlivých kategoriích zvítězili Mikuláš Dreisig, Eva Navrátilová, Jan Šmikmátor a Julie Machovcová.
11.10.2019
V neděli 8
. října se v Chotěboři konal čtvrtý závod Běžeckého poháru mládeže. Na start všech kategorií se postavilo 106 běžců. V kategoriích běžeckého poháru startovalo 23 atletů.
V jednotlivých kategoriích zvítězili Mikuláš Dreisig, Klára Vavřinová, Pavel Dolák a Karolína Šípková.
21.4.2019
V sobotu
20. dubna se v Pacově konal třetí závod Běžeckého poháru mládeže. Na start všech kategorií se postavilo 161 běžců. V kategoriích běžeckého poháru startovalo 24 atletů.
V jednotlivých kategoriích zvítězili Mikuláš Dreisig, Eva Navrátilová, Pavel Dolák a Karolína Šípková.
9.4.2019
V
neděli 7. dubna se v Novém Městě na Moravě konal druhý závod Běžeckého poháru mládeže. Na start se postavilo rekordní počet 186 běžců. V kategoriích běžeckého poháru startovalo 33 atletů. V jednotlivých kategoriích zvítězili Mikuláš Dreisig, Natálie Jankujová, Pavel Dolák a Karolína Šípková.
1.4.2019
V
neděli 31. března se v Třebíči konal první závod Běžeckého poháru mládeže. Na start se za krásného slunečného počasí postavilo 274 běžců. Největší zájem o závody měly děti z přípravek. Na start pohárových závodů se postavilo 41 běžců.
V jednotlivých kategoriích zvítězili Mikuláš Dreisig, Amálie Slonková, Pavel Dolák a Karolína Šípková.
24.3.2019
V
neděli 31. března se v Třebíči koná první závod Běžeckého poháru mládeže. Start první kategorii je v 9 hodin. První kategorie poháru vyběhne na trať o 35 minut později.